Drukarnia i agencja reklamowa

Początki drukarni Halftone sięgają 2009 roku, kiedy grupa znajomych, pracujących dla różnych firm z branż kreatywnej i e-marketingowej, połączyła swoje siły. Nasz potencjał został doceniony w konkursie Moja firma, mój sukces realizowanego w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, dzięki czemu uzyskaliśmy dotację na rozpoczęcie działalności.

Od tamtej pory poszerzyliśmy usługi i z agencji reklamowej przekształciliśmy się w prężnie działającą drukarnię, która pamięta o swoich korzeniach. W związku z tym jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc Ci w marketingu, śledzeniu skuteczności dystrybuowanych materiałów reklamowych i projektowaniu i analizowaniu zintegrowanych kampanii dla różnych mediów.

Wierzymy głęboko, że jeśli wydajesz na marketing pieniądze, powinieneś wiedzieć, czy kampania się opłaciła.

halftone

Dlaczego powinieneś pracować właśnie z nami?

  • W 2014 roku prawie 1 na 10 osób w Polsce spotkała się z wykonanymi przez nas grafikami.
  • 81% Klientów zostaje z nami na dłużej, niż jedno zlecenie. Jesteśmy z tego szczególnie dumni!
  • Pracowaliśmy ze znanymi aktorami (Dariuszem Gnatowskim, Markiem Siudymem, Maciejem Damięckim, Krzysztofem Ibiszem, Michałem Milowiczem, Ryszardem Kotysem, Tomaszem Stockingerem, Jackiem Kawalcem, Krzysztofem Kwiatkowskim, Ewą Dałkowską, Adrianną Biedrzyńską, Ewą Kuklińską, Grażyną Barszczewską), muzykami (Zbigniew Wodecki, Rudi Schuberth), sportowcami (Tomasz „Gorilla” Drwal) i federacjami sportowymi (Prommac).
  • Jakość świadczonych przez nas usług doceniły zarówno międzynarodowe korporacje (Motorola), urzędy miast i gmin (Urząd Miasta Krakowa, Gmina Pabianice), duże firmy, jak i niewielkie, jednoosobowe przedsiębiorstwa.
  • Lubimy to, co robimy i dokładamy wszelkich starań, żeby nasza praca przynosiła Ci wymierne korzyści.

Nasi Klienci: