7 usług, które ułatwią Ci życie i pomogą oszczędzić pieniądze

1. Druk i obsługa przesyłek


Druk offsetowy najbardziej opłaca się, gdy drukujesz większe ilości. Jeśli masz problem z jego przechowywaniem i obsługą wysyłek, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Drukuj u nas a nieodpłatnie przechowamy nakład nawet przez 6 miesięcy.

Co więcej, wyślemy policzone plakaty, ulotki i bilety pod wskazany przez Ciebie adres. Wszystko to w następny dzień po zgłoszeniu zapotrzebowania na wysyłkę. Możemy obsłużyć nawet 10 wysyłek dziennie na jednego klienta. Gdy druki będą się kończyć poinformujemy Cię o tym z wyprzedzeniem tak, aby zachować ciągłość wysyłek.

 Jeśli nie potrzebujesz magazynu oferujemy darmową wysyłkę kurierską materiałów.

Jesteśmy w stanie zrobić nawet więcej

2. Zadruk ulotek

ulotki

Jeśli dzielisz wydrukowany na offsecie nakład, istnieje możliwość jego zadruku indywidualnymi danymi. Możemy nadrukować na ulotkach informację o miejscu spektaklu, czy koncertu, cenie biletów i kontaktu do lokalnych organizatorów.

3. Personalizacja biletów

bilety-numerowane

Dzięki drukowaniu biletów w arkuszach i ich cięciu na miejscu, możemy nadrukować na biletach numerację oraz informacje, dotyczące rzędów i numerów miejsc. Wystarczy, że otrzymamy od Ciebie plan sali.

4. Nalepki na plakaty

naklejki2

W związku z tym, że nie ma możliwości bezpośredniego nadruku na plakatach większych niż format A3, możemy wykonać dla Ciebie nalepki na plakaty zawierające dane kontaktowe do organizatorów.

Jeśli podasz nam informacje dotyczące ilości obsługiwanych imprez oraz zapotrzebowania na druki do poszczególnych miast nieodpłatnie wyliczymy dla Ciebie najkorzystniejszą finansowo opcję.

5. Koperty adresowane

adresowanie kopert

Adresowanie kopert może przysporzyć bólu głowy. Zwłaszcza, jeśli masz ich dużo. Prześlij nam bazę adresów w Excelu a zaadresujemy je za Ciebie. A także nadrukujemy Twoje dane, logo, adres zwrotny, czy nr umowy z firmą obsługującą wysyłki.

6. Direct mailing

direct-mailing

Jeśli nie masz czasu oferujemy także kompleksową usługę, polegającą na wydruku, pakowaniu, adresowaniu i wysyłce materiałów firmą InPost. Wysyłamy druki w następujących konfiguracjach: Koperta DL + ulotka 2xDL do DL | Koperta DL + ulotka A4 do DL | Koperta C5 + Ulotka A4 do A5 i innych.

7. Audyt druku i doradztwo

audyt-druku

Jeśli szukasz obniżenia kosztów druku, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowy audyt na podstawie zamówień, lub dostarczonych przez Ciebie danych i wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Doradzimy także, które formaty najlepiej sprawdzają się do danego celu.

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

A także kilka usług, o których nie podejrzewasz drukarni

Tworzenie stron www

stronywww

Tworzymy skuteczne strony internetowe i zajmujemy się ich pełną obsługą. Dzięki zaawansowanej analityce sieciowej, jesteśmy w stanie wyliczyć zwrot z reklamy, powiedzieć Ci, które media rzeczywiście sprzedają bilety, zweryfikować skuteczność patronatów medialnych i poszczególnych kampanii. Z nami stworzysz wielokanałowy, zintegrowany marketing ze spójną identyfikacją wizualną we wszystkich mediach od druku po telewizję. Wszystkie przygotowane przez nas materiały wizualne umieścimy na wykonanej przez nas podstronie: zobacz przykład>>>

Mailingi reklamowe

mailing-reklamowy

Dzięki własnym, targetowanym bazom mailowym, jesteśmy w stanie zaproponować Ci kompletne rozwiązania w zakresie mailingów reklamowych B2B, obsługi newsletterów itp.

Baza projektów

darmoweprojekty

Posiadamy szeroką bazę zaprojektowanych przez nas ulotek, plakatów, biletów i banerów, dzięki czemu oszczędzisz z nami na projektach graficznych. Poza projektowaniem do druku tworzyliśmy już złożone animacje i reklamy internetowe, czy oprawę do transmisji telewizyjnych (Polsat).

Na koniec kilka słów o nas


Branża artystyczna, to jedna z tych, które znamy najlepiej. Przez lata mieliśmy przyjemność współpracować z producentami sztuk teatralnych, koncertów i widowisk artystycznych, teatrami, lokalnymi organizatorami sprzedaży, czy wreszcie samymi aktorami i muzykami. Pracowaliśmy zarówno z liderami w branży, jak i niewielkimi agencjami artystycznymi, rozpoczynającymi działalność na rynku organizatorów i producentów.

Przez cały ten czas stykaliśmy się z problemami, które mają nasi Klienci i opracowywaliśmy skuteczne metody ich rozwiązywania. Mówiąc prosto – wyspecjalizowaliśmy się w robieniu wszystkiego tego, czego robić nie lubisz, po to, żebyś mógł w pełni skupić się na tym, co istotne – sprzdaży.

z-aktorami

Z aktorami spektaklu Andropauza